Якби працівники Пенсійного Фонду краще читали закони, вони б ніколи не порушували їх, зокрема, щодо рідного «контингенту» пенсіонерів. Але що ми маємо? «Те, що маємо?»…
Діти війни, до яких, до речі, належить і автор цих рядків, микаються по судах уже декілька останніх років, бо їм не лише не виплачується «кровних» 30% від мінімальної пенсії за віком, але й кожна заява до суду про законність такої виплати «сумлінно» ставиться під сумнів, рішення суду оскаржується в апеляційному порядку… тим же Пенсійним Фондом!Оце так захист дітей війни… з боку ПФ!
…Але ось останнім часом настала ще одна біда для тих же пенсіонерів, які ще й мали честь активно приймати участь у виборчих кампаніях. Виявляється, що вибори Президента України давно пройшли, а члени виборчих комісій – пенсіонери.., на думку спеціалістів – «професіоналів» партії Регіонів, ще працюють!» і з них «акуратно» потрібно відрахувати певну суму з пенсій, щоб економити на цій категорії пенсіонер певні суми грошей в Пенсійний Фонд…
А як же Закон України «Про вибори Президента України»?
Наприклад, ст. ст. 26, 27 цього Закону, де сказано, що повноваження окружних та дільничних виборчих комісій починаються з дня наступного після дня прийняття рішення про їх утворення і закінчується через 15 днів після офіціального оголошення ЦВК результатів виборів Президента України! Невже в Пенсійному Фонді немає – юристів – фахівців, які повинні б відноситися до закону надто відповідально, захищаючи права та інтереси не лише своїх роботодавців – начальників, але й простих людей «маленьких українців!???
І чому спеціалісти Пенсійного Фонду не хочуть читати іншого Закону України «Про вибори депутатів …місцевих Рад та сільських, селищних, міських голів»?
Зокрема, ст. 28 ч.15 цього Закону, де категорично забороняється скасування, обмеження або зменшення будь – яких видів соціальних виплат членів виборчих комісій? А ст. 20 цього ж таки Закону чітко регламентує термін повноважень як територіальних виборчих комісій, так і дільничних. До речі, дільнична ВК повноважена, починаючи з дня прийняття рішення про її утворення, а повноваження її закінчуються через 14 днів після дня голосування!
Невже так важко було працівникам Пенсійного Фонду уважно проаналізувати ці правові норми, затребувати в райдержархівах відповідні документи (постанови, протоколи тощо) і внести відповідні дані в персоніфіковані комп’ютерні дані кожного пенсіонера? Причому, своєчасно, тобто негайного після закінчення президентських та місцевих виборів. А не зобов’язувати людей поважного віку (мабуть, в «покарання» за їх активну життєву позицію…) вистоювати (аж через рік – півтора після виборів!?) у чергах до райдержархівів, щоб ті видали їм «довідочки» (як казав незабутній Аркадій Райкін…) про те, що вони після виборів уже на сьогодні не є членами виборчих комісій…
Щось схоже на сумний гумор пропонує нам держава в особі своїх управлінців, які дуже «бажають»… у Європу…
Немає коментарів:
Дописати коментар